Şal Modelleri, derya baykal Örgü Şal Modelleri

Yeni Sezon Örgü Şal Modelleri

Artık kış geliyor bayanlar. Daha doğrusu son bahara girdik akşamları havalar serinliyor üzerinizdeki kısa kollu kıyafetler üşütüyor uzun kollu kıyafetler sıcaklamanıza neden oluyor. Bu durumda hemen imdadınızaşallarınız yetişiyor. Serin havalarda üzerinize aldığınız şal üşümenize engel olacaktır. Örgü şal modellerinde o kadar çok örnek var ki artık bayanlar bı soğuk kış aylarında hem üşümeyecekler hem de canları sıkılmayacak. Yeni sezon trend en güzel ei işi örgü şal modelleri örnekleri ile kışın kendinize hem bir meşgale bulmuş olacaksınız hemde evlenecek çiftlerin çeyizlerinde sıkça kullandığınız şalları siz kendiniz öreceksiniz. Renkli üçgenşal modellerikare tığ işi şal modelleri, motifli örgü şal çeşitleri sayfamıza sizler için toplandı. Kışın soğuk günlerinde dışarı çıkamadığınız zamanlar çok fazla oluyordur tabi o zamanlar evin içinde çok sıkılıyorsunuz veya moralinizin bozuk olduğu zamanlar sitres atmak istediğiniz zamanlar oluyor işte o zamanlarda örgü örmek çok iyi geliyor bayanlara. Stres atmak için can sıkıntısı için birebir. Birbirinden farklı birbirinden güzelörgü el işi şal modellerine şimdi hep beraber bakalım.
Resimlerin büyük hallerini görmek için küçük resimlere tıklayınız.

Bayanların en çok tercih ettiği örgüşal modelibüyük çiçek motiflerinden oluşan tığ işi şal modelleri. Üzerinizde çok şık görünen çiçek motifli şal modellerininde işlenişi çok kolay eminim sizlerde rahatlıkla yapabilirsiniz.
Eğer örgüde çok fazla model yapamıyorsanız renkli iplerden normal file delikli şal işleseniz bile ipin kendi rengi kendiliğinden model çıkarıyor zaten sizin için en iyisi bu olacaktır. Hem kolay hem şık olacaktır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. mostardiyor ki:

    çok güzel

  2. ....diyor ki:

    Ya çizme almak istiyorum ama fiyat görünmüyo ve satın al die bişey yok:(

Yorum Yaz

Yukarı Çık